10901

Kepenk Kumanda Tamiri

Otomatik kepenk (motorlu kepenk) sistemlerini oluşturan alıcı ve kumanda sistemleri ikili bir bütün olarak satılmakta ve montajlanmaktadır. Kepenk anahtarı dediğimiz kepenk kumandası sık kullanım sonucu arıza vermektedir. Genellikle; düşme sonucu bozulma veya elektronik sistemlerinde meydana gelen kısa devre sorunu ve diğer nedenlerle kullanılmaz hale gelebilmektedir. Arızanın giderilmesi işyerinin ve özel mekanların açılıp kapanabilmesi için hayati önem taşımaktadır.

Aynı zamanda ara sıra karşılaşılan sorunlardan biride kepenk kumandasının kaybolmasıdır. Bu sorununuzu da ortayan kaldırıyoruz. Kepenk sisteminizin alıcı ve kumandasını entegre olarak değiştiriyor ve yepyeni bir kumanda edinerek sorunsuz olarak, üstelik uygun fiyata, kaliteli ve garantili olarak kullanmaya devam ediyorsunuz. 

Homeglass ® olarak her marka ve model otomatik kepenk sistemlerinin kumanda tamirini yapmaktayız. Aynı zamanda tüm model, marka kepenklerin kumanda çeşitlerini ve alıcılarını satmaktayız. Bizlere her model kepenk kumandası için ulaşabilirsiniz.