10901

Faaliyet alanı olarak pvc, alüminyum pencere ve kapı sistemlerininde içinde olduğu çoğu alanda hizmet vermekte olan şirketimiz, Homeglass ® markasıyla 2012 yılında otomatik, motorlu kepenk üretimi, satışı, montajı ve tamiri ile kurumsal olarak sektöre girdi.

Otomatik kepenk sistemleri olarak, şeffaf kepenk, alüminyum kepenk, çelik kepenk, panjur kepenk gibi birçok alanda üretim yapmaktadır. Otomatik kepenk sistemleri(motorlu kepenk) üretimi kepenk motoru, kepenk alıcısı, kepenk kumandası, kepenk askılığı gibi birçok ana parça, yedek parça ve yardımcı parçadan oluşmaktadır.

Homeglass ® olarak otomatik kepenk üretiminde kullandığımız ana, yedek ve yardımcı parçaların ISO, TSE, Kalite belge ve garantisine sahip olmasını önemsiyor, işçilik olarak eğitimli ve donanımlı ustalarımız ile hizmet veriyoruz.

Homeglass ® kepenk motoru, alıcısı, kumandası, askılığı tamiri ve tedariği hizmetlerini garantili olarak yapmaktadır.

Kepenk sistemleri olarak birçok renkte üretim yapabilmekteyiz. Mağaza, ofis, dükkan konseptine uygun renk seçenekleri ile sizlerin beğenisine sunmaktayız. Faaliyete başladığımız günden bugüne birçok referans ile 7 Gün/24 Saat hizmet vermekteyiz.


Homeglass ® sektörde öncü olmak anlamında, birçok işletmenin geç saatlerde işyerlerini geç saatlerde kapatırken yaşadığı kepenk kapanmama, kepenk arızası gibi sorunlar için 24 saat acil otomatik kepenk tamiri hizmeti ile İstanbul'un her noktasına kepenk servisi hizmeti vermektedir.

Sektörde öncü olmanın farklı olmak, tercih edilmek, aranılan işletme olmadan geçtiğini düşünerek ACİL KEPENK SERVİSİ hizmetini hayata geçirdik.

Sloganımızı "Uygun fiyat, kaliteli ve garantili hizmet" belirlemiş bulunmaktayız.

Bizlere her model ve marka otomatik kepenk sistemleri tamiri için ulaşabilir, kepenk servisi hizmetlerimizden "Uygun fiyat, kaliteli ve garantili hizmet" anlayışı ile faydalanabilirsiniz.