10901

Kepenk Tamircisi

Otomatik Kepenk Tamircisi

Kepenk tamircisi olarak yılların verdiği güven ve kalite ile İstanbul'un tamamına 24 saat açık kepenk servisi ile hizmet vermekteyiz. İstanbul'da otomatik kepenk, panjur, garaj, fotoselli, seksiyone, endüstriyel, otopark kapı sistemlerinin tüm tamirat ve bakım işlerini en uygun fiyatları ile yapmaktayız. İstanbul'da Bahçeşehir, Çatalca, Göktürk, Silivri, Ataşehir, Arnavutköy, Avcılar, Ataköy, Bağcılar, Beykoz, Bahçelievler, Bahçeşehir, Bakırköy, Gürpınar, Başakşehir, Beşiktaş, Bayrampaşa, Zeytinburnu, Ümraniye, Esenyurt, Beylikdüzü, Beyoğlu, Mimaroba, Selimpaşa, Güzelce, Sinanoba, Ortaköy, Esenkent, Büyükçekmece, Tuzla, Çekmeköy, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Halkalı, Kadıköy, Kağıthane, Zekeriyaköy, Dragos, Kayaşehir, Sarıyer, Küçükçekmece, Tarabya, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Şile, Şişli, Sultanbeyli, Sultangazi, Üsküdar, Yeşilköy kepenk tamircisi olarak hizmet vermekteyiz.

Otomatik kepenk tamircisi olarak motoru, kumandası, alıcısı, lamelleri, güç kaynağı, devresi, zinciri, açılıp kapanmama sorunlarını tamamen bakımdan geçiriyor, en uygun fiyatları ile bakımını yapmaktayız.

Kepenk motorlarında en çok rastlanılan arızalardan biride motorun sarma yapması ve ses çıkarmasıdır. Bu durumda anında sisteme giden elektrik yada güç kaunağı bağlantısını keserek servis yetkilisini çağırmanızdır.

Kepenk kumandası açma yada kapama yapmaması durumunda ise ya pili bitmiş yada programlama hatasından kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda ise en uygun fiyatları ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizlere tüm otomatik kepenk tamiri hizmetleri için 0212 693 03 03 dan ulaşabilirsiniz.