10901

Ne Yapmalısınız !

Kepenk sisteminiz arızalandı, ne mi yapacaksınız ! Bir anda bilmediğiniz bir nedenden dolayı otomatik kepenk (motorlu kepenk) sisteminiz arızalandı. Ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. İşte ilk yapmanız gerekenleri şu şekilde kısaca açıklayalım; Otomatik kepenk sisteminizi kumanda ile açıp kapatma işlemini kesinlikle yapmayın. Kepenk sistemine giden güç kaynağı bağlantısını kesin ve tamir işlemi bitene kadar kesinlikle devreye sokmayınız. Kepenk sistemlerinde genellikle alıcı, açıkta olmaktadır, alıcı ile kesinlikle tamirciniz gelene kadar oynanmaması gerekmektedir. Kepenk sisteminizi manuel olarak açabiliyorsanız bu şekilde dikkatli bir şekilde açıp kepenk tamircisi...
Devamı

Servis Noktalarına Ulaşın.

Bizlere 24 saat ulaşabilirsiniz. Artık İstanbul'un her tarafındayız. Bizlere ulaşabilir, servis formunu doldurarak, kepenk tamiri konusunda bizlerden yardım isteyebilirsiniz.
Devamı

Gecede Nöbetçiyiz.

Geç saatlerde işyerini kapatırken, işyeri sahiplerinin karşılaştığı en önemli sorunlarında başında kepenk arızası gelmektedir. Artık bu sorunu ortadan kaldırıyoruz. 7 Gün / 24 Saat kepenk tamiri hizmeti veriyoruz.
Devamı